0 CZK

ŠAMPUK

Poprvé jsem si koupila LUSH šampuk a celkově vůbec tuhý šampon. Nevěděla jsem, co do něj mohu očekávat, ale hned po prvním použití jsem si ho zamilovala. Ve zkratce – šampuk od Lushe je bezobalový tuhý šampon, bez konzervačních látek, velice dlouho vydrží a provoní ti celou koupelnu! Myslím si, že to je jedna z nejlepších variant, co se týče mytí vlasů. Jednak se nemusí vyhazovat žádné plastové obaly, velmi dobře se skladuje, jelikož je malinký, jeho výdrž je extrémní, vlasy po umytí voní na kilometr daleko a jsou příjemné na dotyk. Opravdu hodně pění, takže vlasy krásně umyje, zároveň neobsahuje silikony a další nesmyslné chemické látky, tudíž je šetrný i k přírodě.

Celkově mám spíše jemné vlasy, které šampuk nevysušuje. Přestože sportuji, tak si vlasy myji cca 2 x týdně, jelikož se mi nějak extrémně nemastí. Přestaly se mi mastit až poté, co jsem snížila počet mytí za týden. Dříve jsem si myla vlasy obden a byly téměř pořád mastné, pak jsem to jednou vydržela při nemoci neumýt a od té doby to nepotřebuji dělat tak často. Vlasy mám polodlouhé – někam kousek pod ramena a nepoužívám žádný kondicionér, protože jsem ještě nenašla takový, který by mi vyhovoval.

Konkrétně jsem vyzkoušela šamupk s názvem SEANIK. Stojí 265 Kč a je ho 55 g. Tento šampuk je s mořskou řasou, mořskou solí a citronem – měl by dodat vlasům lesk, objem a krásnou vůni. Musím říct, ze tento popis dokonale sedí a nejedná se ze strany Lushe o klamavou reklamu, jako tomu tak je u většiny jiných reklam na jiné výrobky. Jeho složení je kombinací gelu z purchatky kadeřavé – což je bujná červená mořská řasa, japonská řasa nori a jemná mořská sůl, dále obsahuje citronovou silici a opojné silice z mimózy, jasmínu a květu pomeranče. Podle popisu si možná nedokážete představit jeho vůni, ale je opravdu famózní. Lush je celkově známý svými nádhernými vůněmi a ani u tohoto šampuku nezklamali. Pravděpodobně jsem nikdy necítila krásnější, pronikavější, tak příjemné vůně u jiných šamponů. Takže za mě LUSH šampuk rozhodně doporučuji. Na jejich stránkách, nebo v kamenných obchodech najdeš obrovský výběr a věřím, že si každý najde to své. Samozřejmě vyrábějí i kondicionéry, které také krásně voní. Vyzkoušela jsem vanilkový kondicionér, který byl sice vůní také příjemný, ale už ho neupoužívám, protože mi extra nesedl. Dříve se mi vlasy při rozčesávání cuchaly, ale od té doby, co používám šampuk se dají rozčesat úplně normálně. Zatím šampuk používám 3 měsíce a pořád je ho dost :)

Rada na závěr – po umytí vlasů ho (šampuk) vždycky nechám uschnout, než ho zavřu do krabičky. Druhý šampuk s názvem Jason and the Argan oil – mám zatím schovaný ve skříni na prádlo a přesto, že je zabalený a ještě daný v krabici, tak provoní krásně prádlo. Skoro jsem přemýšlela nakoupit si šampuky jako vůně mezi oblečení!

Můžeš mrknout na odkaz na stránky lushe a přečíst si více o jejich práci. Úžasné voňavé produkty a navíc dělají vždycky různé limitované edice – třeba vánoční, velikonoční atd.

Pole s hvězdičkou * jsou povinná.

Přidat komentář

Přehled komentářů

  • Šampuk

    28. 2. 2020 20:28:00 | Jiřina

    Taky používám a moc mi vyhovuje.Navic krásně voní na hony daleko....

    Odpovědět