0 CZK

Proteinové tyčinky Veganz

Dali byste si lahodnou veganskou proteinovou tyčinku, ale žádnou nemůžete najít? Připravila jsem pro vás recenzi na 4 veganské tyčinky, 3 jsou nazývané proteinové a čtvrtá, která původem proteinová není, díky složení, obsahuje i tak vyšší množství bílkovin, než třeba obyčejná sušenka. 

Firma Veganz

Firma Veganz otevřela v Berlíně své první rostlinné obchody již v roce 2011 a postupně budovala své jméno, značku, produkty a šla neustále dopředu. Díky těmto ambicím, si my dnes můžeme pochátnávat na proteinovkách, které neobsahují pouze datle nebo ořechy (Upřímně, trošku mi tenhle typ tyčinek začal lézt i ušima :). Firma Veganz nejen, že vyrábí veganské potraviny, ale samozřejmostí je i provázání s životním prostředím, bio kvalitou, šetrné získávání surovin, lokální suroviny atd. Samozřejmostí je i zájem o obaly, aby byly recyklovatelné a co nejméně zatěžovaly přírodu. Všechny svoje produkty mj. označují i štítky, kde můžete vidět, detaily z výroby. Za firmou stojí lidé, kteří svoji práci dělají skutečně srdcem.

veganz logo

Proteinová tyčinka bílá s mandlemi, bio, Veganzeternity mandlová tyčinka veganz

Proteinová tyčinka bílá s mandlemi, bio, vegan, 50 g

Tato tyčinka by mohla mít druhé jméno: Marcipán! Tyčinka s marcipánovou příchutí s velkými kousky mandlí, vyváženou chutí a výbornou čokoládovou polevou. Tyčinka neobsahuje pšenici. Za mě to je chuťově vynikající tyčinka, kterou jsem si udělala zásobu. Tyčinku si můžete dát jen jako svačinku nebo třeba přidat do snídaně - do kaše.

Složení: Bílkovinová směs* (28%): (rýžová bílkovina*, hrachová bílkovina*, SÓJOVÁ bílkovina*, bílkovina z dýňových semínek*), výrobek z kakaového másla­* (17%) (kakaové máslo*, surový třtinový cukr*, prášek z rýžového sirupu*), rýžový sirup*, datlový sirup*, agávový sirup*, pražené MANDLE* (6,3%), datlový prášek*, kokosový olej*, bílkovinovo-rýžové křupinky* (3%) (bílkovina ze slunečnicových semínek*, rýžová mouka*), přírodní aroma (obsahuje SKOŘÁPKOVÉ PLODY, MANDLE), mořská sůl. 

Tyčinku najdete na našem e-shopu zde.

Tyčinka obsahuje 12,5 g bílkovin, 22,5 g sacharidů, 8 g tuku.

Podrobnější info najdete na e-shopu.

Proteinová tyčinka čoko-brownie, bio, vegan, 50 g

Nejčokoládovější čokoládová tyčinka pro milovníky čokolády. Tyčinka nemá čím zklamat, ale má čím překvapit. Obsahuje totiž křupavé kousky, které tyčinku hezky vyladí a ještě extra čokoládovou polevu. Můžete zkusit tyčinku trošku rozehřát a s banánem chutná výborně. Pokud milujete čokoládu, tak vám bude určitě chutnat.

Složení: Bílkovinová směs* (28%) (rýžová bílkovina*, hrachová bílkovina*, SÓJOVÁ bílkovina*, bílkovina z dýňových semínek*), rýžový sirup*, čokoládová poleva* (15 %), třtinový cukr*, kakaová hmota*, kakaové máslo*), datlový sirup*, agávový sirup*, datlový prášek*, kakao* se sníženým obsahem tuku (4,0 %), kokosový olej*, bílkovinovo-rýžové křupinky* (2,5%) (bílkovina ze slunečnicových semínek*, rýžová mouka*, cukr*, kakao* se sníženým obsahem tuku (4,5 %), mořská sůl, přírodní aroma), kousky nepražených kakaových bobů* (2%), přírodní aroma, sůl.

Tyčinku najdete na nšem e-shopu zde.

Tyčinka obsahuje 12,5 g bílkovin, 21,5 g sacharidů a 6,5 g tuku.

Podrobnější info najdete na e-shopu.

proteinová tyčinka oko brownies veganeternity proteinová tyčinka čoko brownies, vegan

proteinová tyčinka sušenkové těsto veganzeternity sušenkové těsto veganz

Proteinová tyčinka sušenkové těsto s kousky kakaových bobů, bio, vegan, 50 g

Tyčinka sušenkové těsto je vláčná, lahodná, měkká a obohacená o kakaové boby, které hezky křupají, sušenka je také politá jemnou čokoládou. 

Složení: Bílkovinová směs* (29%): (rýžová bílkovina*, hrachová bílkovina*, SÓJOVÁ bílkovina*, bílkovina z dýňových semínek*), čokoládová poleva* (15 %): (třtinový cukr*, kakaová hmota*, kakaové máslo*), rýžový sirup*, datlový sirup*, agávový sirup*, surové kakaové boby* (6,3%), datlový prášek*, kokosový olej*, přírodní aroma, sůl.

Tyčinku najdete na našem e-shopu zde

Tyčinka obsahuje 12,5 g bílkovin, 21,5 g sacharidů a 12,5 g tuků.

Podrobnější info najdete na e-shopu.

Čokoládová tyčinka s arašídy a karamelem, bio, vegan, 50 g

Tyčinka, která není proteinová, ale díky složení obsahuje také trošku více bílkovin, než třeba obyčejná čokoládová tyčinka, proto jsem ji sem zařadila. Sama si na ní po tréninku klidně pochutnám. Tyčinka obsahuje sójový a rýžový protein. Slazená je třtinovým cukrem a agáve sirupem. Tyčinka má vyváženou chuť. Není ani přeslazená, ale ani málo sladká. Dokonalá kombinace karamelu, arašídů a čokolády!

Složení: Rýžový sirup*, ARAŠÍDY*, třtinový cukr*, kakaová hmota*, SÓJOVÝ protein*, agáve sirup*,rýžový protein*, slunečnicový olej*, kakaové máslo*, jedná sůl, emulgátor: slunečnicový lecitin*; SÓJOVÝ lecitin*. Min. podíl kakaa v čokoládě 58%. *z kontrolovaného biologického zemědělství.

Tyčinku najdete na mém e-shopu zde.

Tyčinka obsahuje 9 g bílkovin, 23 g sacharidů a 11 g tuků. 

Podrobnější info najdete na e-shopu.

čokoládová tyčinka s karamelem a arašídy, veganzeternity veganz čokoládová tyčinka s karamelem a arašídy

Pole s hvězdičkou * jsou povinná.

Přidat komentář

Přehled komentářů

    Napište první komentář!