0 CZK

KOLEČKOVÉ BRUSLE

Bruslení na Štruncových sadech

Inline dráha se nachází přímo v centru města Plzně, tudíž je velmi dobře dostupná pro většinu lidí, kteří ji navštěvují. Dráha vede kolem fotbalového stadionu, takže ji určitě nemůžete minout - stačí když si do navigace zadáte Stadion města Plzně. Pokud pojedete autem, tak zaparkovat můžete přímo u fotbalového stadionu, kde se parkuje zdarma. Další možností je využít parkovací dům Rychtářka, který je však již za mírný poplatek, nebo zaparkovta kdekoliv v centru Plzně, kde jsou převážně placená parkoviště. 

Dráha rovná, akorát v jedné části je opravdu mírňoučký kopeček, ale myslím si, že ho zvládně sjet i začátečník. Dráha je dostatečně široká, ale právě v té části s mírným kopečkem se zužuje a tuto část využívají také cyklisti, takže určitě opatrně. Občerstvit se můžete v Café Burger Baru, kde je i toaleta. Jinak zde žádné zázemí pro sportovce nenajdete. Výhodou je, že jsou zde větší části se vzrostlými stromy, takže zde najdete i chládek v horkých letních dnech. Bruslit se dá i k večeru, neboť je zde osvětlení. Když si potřebujete oddychnout, najdete tu spousty laviček.

Škoda Sport Park

V části Plzně - Doudlevce se nachází další inline dráha a poté je tu mnoho sportovního vyžití. Dostanete se sem buďto pěšky z centra města podél řeky, nebo MHD. Pokud pojedete autem, tak je zde malinké parkoviště, které bývá převážně obsazené. Najdete zde tedy nejen inline dráhu, ale i lezeckou věž, volejbalové hřiště na beach volejbal, hokejbal, víceúčelové hřiště - pro petangue, streetball, také něco, co si říká fitness zóna - najdete zde prvky fitness, ale rozhodně si na nich nezacvičíte :), je zde také dětské hřiště a VELIKÝ SKATE PARK. Výhodou je, že v letních měsících se zde dá využít i venkovní sprcha. Samozřejmostí je pak občerstvení a toalety. Nevýhodou je to, že dráha je na přímém slunci, nejsou zde žádné vzrostlé stromy, takže v létě se tam upečete. Podél dráhy je také spousty laviček k oddychu a dráha je rovná, bez kopečků. Celý areál je oplocený.

https://www.skodasportpark.cz/

Božkovský ostrov

Další inline dráha se nachází v Plzni - Božkově, kam se také dostanete i MHD. Pokud pojedete autem, najdete zde spoustu místa pro parkování. Mimo inline dráhu jsou zde i pěší stezky, zatravněné hřiště, tělocvična, cyklostezka, hřiště s umělým povrchem a dětské hřiště. Inline dráha je poměrně krátká, ale výhodou je zalesněná část, která v létě tvoří příjemný chládek. Funguje zde občerstvení a myslím, že i toalety. Nevýhoda je ta, že od parkoviště musíte vyjet po mostíku, který vede do kopečka a pak sjet poměrně prudký kopec dolů k dráze. Jednoduše to vyřešíte botama a do bruslí se nazujete až u dráhy. Dráha je pak rovná s mírným kopečkem - nedá se ani považovat za kopeček, je menší než na Štruncových sadech.

https://www.bozkovskyostrov.cz/sport-a-relax/sport/in-line-draha.aspx

Škodaland

Super inline dráha a celkově park, který je dostupný hlavně autem, možná tam jezdí i nějaký autobus a nachází se u Borské přehrady. Výhoda je taková, že tam není tolik lidí, jako v částech, kam se mohou dostat MHD. Nachází se zde inline dráha, která je rovná a bez kopečku. Občerstvit se můžete v přilehlém občerstevní, kde se nachází i toalety. V léte se můžete osvěžit u jezírka (protože v přehradě se nedá koupat), dále zde najdete minigolf, dětské hřiště, hřiště na basket, fotbal i volejbal, dokonce i senior koutek a skate park. Nevýhodou je, že park není pokrytý stromy, takže v létě se na bruslích upečete. 

http://www.skodaland.eu/

Pole s hvězdičkou * jsou povinná.

Přidat komentář

Přehled komentářů

    Napište první komentář!