0 CZK

Jak poznáme kvalitu čaje matcha na první pohled?

Jak poznat kvalitu čaje matcha na první pohled, když na trhu je mnoho prodejců tohoto čaje?  Někteří prodejci využívají úžasný marketing, který pro mnoho zákazníků může vzbudit pocit důvěry, ale po ochutnávce přijde zklamání.

Pokud se v čaji matcha vůbec nevyznáte, ale chcete ho začít pít, s největší pravděpodobností se vám stane, že si někde dáte matchu nedobrou a svůj zážitek pak už nebudete chtít zopakovat. V našem článku vám prozradíme, čeho si můžete na čaji matcha všimnout jako první, i když někdy to nebude ve vašich možnostech (kavárna míchá tak, že není vidět) a uvidíte pak až výsledný nápoj. Nicméně i tak poznáte s jakou kvalitou se setkáváte a zda vůbec stojí za ochutnání. 

Můžete se ptát na značku a žádat Storm matchu, kde budete mít jistotu, že matcha je taková, jaká má být. Transparentnost našich produktů najdete mezi fotografiemi tady na e-shopu i na instagamu, kde často vidíte Stom matchu bez filtru a úprav. Od našeho začátku pro nás byla priorita, nabízet zákazníkům kvalitní čaj, proto máme již od začátku ustálenou nabídku a všechny naše nabízené čaje matcha jsou vysoké kvality. Přesvědčte se i Vy.

Děkujeme, že pomáháte šířit tento superčaj s námi. Palstorm.cz

jak poznat kvalitní čaj matchajak má vypadat kvalitní matcha čajjak vypadá nekvalitní matcha


nekvalitní čaj matchaNa obrázku vidíte čaj matcha, který určitě dostat nechcete. Barvy jsou nehezky zelené, takový čaj bude hořký a nepochutnáte si.

Pole s hvězdičkou * jsou povinná.

Přidat komentář

Přehled komentářů

    Napište první komentář!