0 CZK

Klasický trénink prsou jsem prováděla do pátého měsíce, kdy jsem cvičila i bench, ale pouze s osou, bez zátěže, jediný cvik, který jsem vynechala hned od začátku byl Pullover, kvůli přílišnému zatínání břišních svalů. Po tom pátém měsíci jsem začala volit pouze izolované cviky na strojích, kdy jsem vynechala tedy zcela cvičení s jednoručkami, vzhledem  k tomu, že při cvičení s jednoručkami jsem před otěhotněním vždy zvedala pokrčené nohy na lavici (v těhotenství to nebylo moc příjemné, přes to rostoucí bříško). Cviků na triceps jsem musela po tom pátém měsíci vynechat asi nejvíce z celkově všech procvičovaných partií. Bohužel ani na prsa moc cviků nezbylo, takže jsem u těchto dvou procvičovaných partií navýšila počet sérií. Začátek tréninku je vždy protažení celého těla, poté přejdu rovnou  na cvičení, přičemž první série je pouze zahřívací. Celý trénink včetně závěrečného protažení netrvá déle než 60 minut. 

TRÉNINK:

3. DEN: PRSA + TRICEPS

PRSA

  1. POSILOVACÍ STROJ TLAKY NA PRSA (HORNÍ) - 4 - 6 sérií - do maxima
  2. POSILOVACÍ STROJ PECK - DECK - 4 - 6 sérií - do maxima (po 1. a 2. sérii si vždy uberu váhu a ještě přidám opakování)
  3. POSILOVACÍ STROJ TLAKY NA PRSA HORIZONTÁLNĚ - 4 - 6 sérií - do maxima

TRICEPS

  1. STAHOVÁNÍ KLADKY VE STOJE - 4 - 6. sérií - do maxima (při 1. - 3. vždy uberu ještě váhu a pokračuji dokud můžu)
  2. KICKBACK s oporou o stojan s činkami - lze provádět i s oporou o lavičku - 4 - 6 sérií - do maxima (1. - 3. sérii si vyměním ještě váhy a pokračuji dokud můžu)

ZÁVĚR: PROTAŽENÍ

Trénink zakončuji protažením celého těla, relaxací a uvolněním. Při protahování se hodně zaměřuji na lýtkové svaly, jako prevenci křečí v lýtkách o které jsem toho také hodně četla a slyšela. Naštěstí se mi povedlo se křečím vyvarovat, což může být právě dáno dostatečným protahováním. Také zařadím ještě pár cviků na uvolnění pánevního dna.

Pole s hvězdičkou * jsou povinná.

Přidat komentář

Přehled komentářů

    Napište první komentář!