0 CZK

GREENS WARRIOR ORANGE

Další greens, který se mi dostal do ruky, protože ráda zkouším nové suplementy a příchutě. Zároveň jsem i ráda věrná svým favoritům, které často nic nepředčí. Tento greens je složením zase trochu jiný. Obsahuje samozřejmě zelenou čtyřku - spirulina, zelená pšenice, bio chlorella, zelený ječmen.

Obohacený je o kelp - mořská řasa (jód), extrakty ze zeleniny, neobvykle i avokádo v prášku a v neposlední řadě právě dvě byliny - šalvěj a rozmarýn a neobvykle i přesličku (podrobné složení najdete ve článku níže).

Po otevření:

Důležité je, přivonět si hned po otevření, obvykle mám se senzorem čichu - dobré zkušenosti. Greens je po otevření silně cítit nějakou bylinkou. Vůně je to podobná, jako když si připravujete bylinkový čaj.

Vzhled prášku je pudrovitý a světle zelený. 

BALENÍ:

Obsah: 150 g /30 dávek (1 dávka = 5 g)

Cena: 360 Kč

Příchuť: Pomeranč

Sladidla: steviol-glykosidy

Konzistence: pudrovitá, dobře se rozpouští, nelepí

Chuť: Tady je celá směs cítit bylinkama, které jsou v greensu přidané. Není zde prostor pro jakoukoliv jinou chuť. Zelené potraviny z toho vůbec necítím a příchuť pomeranče se zdá, že je jen napsaná na obalu. Náznak pomerančové příchutě není cítit ani kousíčkem jazyka. Po rozmíchání nápoj voní stejně, jako když se pixla otevře.

Obsah zelených potravin: 4440 mg v 1 dávce

Obsah dalších extraktů: není uveden

Další přidané chemické látky: regulátor kyselosti kyselina citrónová, aroma

Složení:

Warrior „zelená“ směs 4440 mg (bio alfalfa prášek, spirulina, zelená pšenice, bio chlorella, zelený ječmen, kelp (Laminaria Japonica), špenát, kadeřávek, petržel, potočnice (řeřicha), okurka, listy olivovníku, přeslička prášek (Equisetum arvense), brokolice, zelí, šalvěj (Salvia officinalis), rozmarýn (Rosmarinus officinalis), šťáva z avokáda v prášku, květák, celer kořen, sladidlo steviol-glykosidy, regulátor kyselosti kyselina citrónová, aroma

Chutnal mi?

Po otevření a velmi intenzivní vůni mi bylo jasné, že to nebude jen tak. Obecně nemusím rozmarýn a doufala jsem, že tam nebude jako hlavní složka. Bohužel po rozmíchání je výrazně cítit právě jen rozmarýn a šalvěj. Bezpochyby mají tyto dvě bylinky své místo pro zdraví, ale za mě je tento nápoj nekonzumovatelný. Zkusila jsem jen 1x a bohužel víc pít nebudu. Pokud někomu nevadí tyhle výrazné bylinky, tak by mu greens nemusel dělat potíže.

Srovnání s Amixem a Czech Virusem:

Když porovnám s předešlými dvěmi greensy, tak Warrior vychází podstatně levněji - obsahuje o něco méně zelené složky, ale není to výrazný rozdíl. 

Chutově bych dala na první místo Czech Virus, poté Warrior (i přes ty bylinky) a poslední Amix (protože z něho se mi vyloženě zvednul žaludek a bolelo břicho celý den).